Dopravní záměry v Ďáblicích

užitečné odkazy a články

Hlášení závad na ulicích Ďáblická, Šenovská, Hřenská a Kostelecká (ve správě TSK).

Mapa dopravních nehod, evidovaných Policií ČR.

Plán mobility pro Prahu

E15: Parkování není nárok, ale ryze ekonomický statek, který musí být řádně zpoplatněn

Přihlaste se k newsletteru Odboru dopravy MHMP a získávejte informace o nabídkách města v oblasti rozvoje dopravy v Praze.

Ďáblická ulice

Rekonstrukce úseku U Parkánu – K Lomu byla plánována na 08-11/2023. V průběhu výběrového řízení na zhotovitele došlo dle informací TSK k  odvolání jednoho z uchazečů, tudíž byla soutěž zrušena. Po novém výběru bude stavba zahájena, nelze však garantovat, že ještě v letošním roce.

Rekonstrukce úseku Střelničná-Hřenská je plánována na rok 2024, s tím, že 07-11/2023 bude probíhat v úseku Žernosecká-Učitelská rekonstrukce vodovodu a 04-07/2023 v křižovatce Ďáblická x Žernosecká rekonstrukce plynovodu.

kostelecká ulice

Z plošné opravy v roce 2023 bylo vynecháno „místo budoucího kruhového objezdu“ i když v projektu pro SP bylo. Jelikož stavební úřad nemá informace, že by byl kruhový objezd plánován, dal jako podmínku kolaudace opravy, že pokud k realizaci objezdu nedoje v příštím roce, TSK dodělá i vynechané místo.

Do budoucna je plánovaná oprava mostu přes Cínoveckou a výhledově podjezd Kostelecké vysokorychlostí tratí.

Aktuální informace TSK

šenovská ulice

Se stavem Šenovské ul., včetně podloží je vedení MČ obeznámeno a po správci žádáme rovněž její zahrnutí do plánu plošných rekonstrukcí. V tuto chvíli probíhá silami a prostředky MČ údržba a vyhodnocování dat měřičů rychlosti a ve spolupráci s městskou policií kontroly tranzitního průjezdu nákladních vozidel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *